Powiatowe Centrum
Pomocy Rodzinie 
w Szczecinku

Zapraszamy chętnych do udziału w kolonii do Morynia pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty

Zapraszamy chętnych do udziału w kolonii do Morynia pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty

Towarzystwo Wszechstronnego Rozwoju COLLEGIUM zaprasza chętnych do udziału w kolonii do Morynia. Miejscowość znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, nad Jeziorem Morzycko.

Kolonia jest organizowana w dniach 08.08.2024r. – 17.08.2024r. dla dzieci w wieku 7-13 lat. Zapisy odbywają się do 03.07.2024r. poprzez uzupełnienie karty zgłoszenia dostępnej u koordynatorów ds. rodzinnej pieczy zastępczej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku, do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zakwaterowanie odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym „Szafir” znajdującym się w otulinie Cedyńskiego Parku Krajobrazowego, blisko kąpieliska z piaszczystą plażą i portem. Teren ośrodka jest bezpieczny, oświetlony i odgrodzony. Na terenie ośrodka znajdują się zabytkowe grodzisko z ruinami zamku rycerskiego, restauracja, sala konferencyjna z parkietem i lustrami do zajęć tanecznych, sala dyskotekowa, strzeżone miejsce do kąpieli, boiska do: piłki siatkowej, nożnej, stanowiska strzelnicze, tor strzelecki, boisko do speedballa, strefa gier: stoły do ping-ponga, bilard, piłkarzyki, cymbergaj, 12 metrowy trawers wspinaczkowy, park linowy, taras widokowy i plac zabaw.

Dla chętnych udostępniamy również informacje o niezbędnych rzeczach do spakowania:

  • ciepłe ubranie (polar, dresy)
  • sztormiak (kurtka przeciwdeszczowa)
  • pakiet plażowy: ręcznik kąpielowy, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, czapka z daszkiem
  • preparat przeciw komarom i kleszczom
  • 3 pary butów (klapki, sandały, obuwie sportowe)
  • przybory toaletowe, ręczniki